8, Tianshan Yolu, Xinbei Bölgesi, Changzhou
Ana sayfa

Changzhou Geng Tai Electronics Co., Ltd Fabrika turu

iyi kalite Yüksek voltajlı güç kaynağı satış için
iyi kalite Yüksek voltajlı güç kaynağı satış için
Merhaba, soyadım Liu. Deuterium lamba güç kaynağını daha önce kullandım. Kalitesi iyi. Kullanımı çok uygun. İyi nimetler

—— Bay Liu.

Merhaba, bu PO ek, teslim süresi, lütfen cevap verin, lütfen kontrol edin, teşekkür ederim.

—— Sevgili bayım

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Changzhou Geng Tai Electronics Co, Ltd
  Giriş: Changzhou Geng Tai Electronics Co Ltd Changzhou, Jiangsu, Çin'de bulunan profesyonel bir güç kaynağı şirketidir. Changzhou Geng Tai Electronics Co Ltd üretim, satış ve Ar-Ge, üretim, satış ve profesyonel hizmet konusunda uzmanlaşmış kapsamlı bir kuruluştur.
  Şirketin gücü: Şirketin büyüklüğü yaklaşık 5000 metrekare ve personeli 100'den fazla. Tüm üretim süreçleri için güç ekipmanının yerini aldık. Ayrıca, üretimin ve personelin bilimsel ve standart yönetimini de kontrol ediyoruz. Çekirdek teknoloji, şirketimizin ruhudur ve güç kaynağı pazarına liderlik eder. Verimli ekipler bizi daha istikrarlı ve daha parlak bir gelecek için yönlendirir.
  Ürün: ana ürün enstrümanın gücüdür. Komple deuterium lamba güç kaynağı, süper yüksek basınçlı cıva lambası güç kaynağı, halojen lamba güç kaynağı, LED kontrol güç kaynağı ve diğer gaz deşarjlı lamba güç kaynaklarını tasarlıyor ve üretiyoruz.
  Ana iş: güç kaynağı projesi ve güç kaynağı kişiselleştirilmiş tasarımı ve genel satış ve üretim serisi ve güç kaynağı üretimi ve satışının özelleştirilmesi.
  Mükemmel tasarım ekibimiz, sıkı yönetim sistemimiz ve yüksek kaliteli mühendislerimiz var. Güç adaptörü ve güç kaynağı alanında deneyime sahiptirler. Tüm personelin çabalarıyla, şirketimiz güç kaynağını ve LED tahrik tedarikçisini değiştiren bir araç haline getirmiştir. Daha da önemlisi, ürünlerimizin çoğu, CUL, CE, GS, CB, ETL, FCC, SAA, C-Tick, KC, PSE, CCC, EMC, EMC, vb. Dahil olmak üzere, farklı yetki sertifikalarıyla verilmiş kalite belgelerine sahiptir. bedenler.
  Ürünlerin kalitesini ve katma değerini garanti eder ve sadık ortaklarınız oluruz. Biz içtenlikle yarın parlak bir oluşturmak için iç ve dış dünyadaki içgörü insanlarla işbirliği yapmayı umuyoruz.

 • OEM / ODM
  Size tek elden alışveriş deneyimi kazandırmak için profesyonel bir güç kaynağı tedarikçisiyiz.

 • Ar-Ge
  Biz profesyonel Ar-Ge, deneyimli yönetimi ile üretim ekipleri var, müşterilerimizin özel gereksinimlerini yerine getirmek için teknoloji yeniliğini sürdürüyoruz.

İletişim bilgileri
Changzhou Geng Tai Electronics Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Cheng

Tel: 86-18796979172

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)